News

StarCraft III powstanie? Dużo zależy od graczy

pepsi, 04.11.2019 21:22 7

Overwatch i Diablo doczekają się kontynuacji, a co ze StarCraftem? Blizzard pamięta i o tej serii, ale chce wiedzieć, czy gracze nadal są nią zainteresowani.

- Najlepszym sposobem na rozszyfrowanie naszej przyszłości jest zapytanie o nią graczy – tak kwestię ewentualnego powstania StarCrafta III na łamach PC Gamera komentuje dyrektor produkcji StarCrafta II, Tim Morton. – Jeśli zatem pojawi się zainteresowanie większą liczbą gier RTS, przekazanie tej wiadomości do Blizzarda byłoby wspaniałą rzeczą – stwierdził.

- Zespół odpowiedzialny za StarCrafta II jest pełen pasji względem strategii czasu rzeczywistego jako gatunku. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że to mój ulubiony gatunek do grania i do tej pory również najlepiej mi się przy nim pracowało. Sądzę, że przyszłość niesie ze sobą ogromne możliwości, musimy jednak poczekać by przekonać się, co ze sobą przyniesie – dodał enigmatycznie.

Powstanie StarCrafta III na tym etapie nie jest więc przesądzone. Na razie Blizzard zapowiedział kontynuacje dwóch innych, szalenie popularnych tytułów ze swojej stajni: Overwatcha i Diablo.

Gry strategiczne w ofercie sklepu sferis.pl

najnowsze