News

BlizzCon 2019: oficjalna zapowiedź Diablo IV, doczekaliśmy się - mamy zwiastun i nagranie z rozgrywki [aktualizacja]

Maria Wawrzyniak, 01.11.2019 19:30 13

BlizzCon zaczyna od deseru – dostaliśmy wreszcie oficjalny zwiastun filmowy Diablo IV.

Co do tego, że najlepiej rozpocząc z przytupem, nie ma żadnych wątpliwości – Blizzard postanowił już na samym początku tegorocznej edycji BlizzCon rozwiać wszelkie wątpliwości. Mamy to! Dostaliśmy oficjalny zwiastun zapowiadający Diablo IV. Wiemy juz, że akcja rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z trzeciej części, a dokładniej po tym, jak miliony ludzi padło ofiarą działań przedstawicieli Wysokiego Nieba oraz Płonącego Piekła. Zgodnie z zapowiedziami, pojawiła się również Lilith. Będzie mrocznie, będzie krwawo i oby było znacznie lepiej. Zobaczcie sami! Więcej szczegółów na pewno dostaniemy już wkrótce.

https://www.youtube.com/watch?v=2F9N6pZBy_E

[AKTUALIZACJA #1] Jeden z przedstawicieli gry, Luis Barriga (reżyser gry oraz deweloper) wyszedł na scenę. Dowiedzieliśmy się, że rzeczywiście, większość spekulacji graczy się sprawdziła. Twórcy zamierzają powrócić do korzeni i po raz kolejny oddać atmosferę, którą miłośnicy marki znają z drugiej części. Ponadto, będziemy mogli interaktywnie uczestniczyć w świecie gry, razem z innymi – otrzymamy nawet PvPDiablo IV postawi nas przed samą armią Lilith, która została przywołana do świata na zwiastunie. Pod względem wizualnym deweloperzy postanowili powrócić do Diablo I oraz Diablo II, aczkolwiek walka garściami czerpie z trójki.

[AKTUALIZACJA #2] Ogłoszono klasy postaci – powrócił Druid! Ponadto będziemy mogli zagrać na pewno barbarzyńcą, czarodziejem oraz druidem. Jako czarodziej, będziemy mogli manipulować żywiołami, ciskać błyskawicami, przywoływać deszcz meteorytów i robić mnóstwo innych, spektakularnych rzeczy, aby zapewnić sobie zwycięstwo w walce. Barbarzyńca, jak to barbarzyńca – odnzacza się nadludzką siłą. Jest mistrzem w wykorzystywaniu swojego obszernego arsenału. Druid natomiast będzie mógł przemieniać się w różne bestie, przybierając formy zarówno olbrzymiego niedźwiedzia, jak i wilkołaka oraz innych potworów. Otrzymaliśmy również pierwsze nagranie z rozgrywki, które możecie obejrzeć poniżej – jeden z fragmentów pokazuje dynamiczny pojedynek PvP. Wiemy także, że Diablo IV zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 Xbox One.

https://www.youtube.com/watch?v=LNZsltTY04g

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze