Nowe oferty pracy w Guerrilla Games zdradzają istnienie kontynuacji Horizon Zero Dawn

Wincenty Wawrzyniak
2019/11/04 20:10
1
0

W jednej z ofert znaleziono informację na temat czterech zespołów zajmujących się otoczeniem w Horizon: Zero Dawn.

Od początku października na oficjalnej stronie firmy Guerrilla Games pojawiło się już kilkanaście ofert pracy związanych z tajemniczą produkcją w otwartym świecie. Dodatkowo jedna z tych ofert dotycząca poszukiwań artysty, który zająłby się projektowaniem roślinności, prawdopodobnie potwierdza, czym dokładnie jest wspomniany projekt. W jej opisie bowiem pojawiła się informacja o czterech zespołach deweloperskich tworzących oszałamiające otoczenie dla Horizonu – bez wątpienia chodzi o grę Horizon: Zero Dawn. Warto również przypomnieć inne spekulacje dotyczące kontynuacji kultowej gry dla PlayStation 4, które również pojawiły się na początku października.Nowe oferty pracy w Guerrilla Games zdradzają istnienie kontynuacji Horizon Zero Dawn

Tak naprawdę jednak pierwsze informacje dotyczące Horizon Zero Dawn 2 pojawiły się już pół roku temu. Wówczas aktorka Janina Gavankar przypadkiem wspomniała o produkcji podczas Star Wars Celebration Day. Później do tych informacji odniósł się szanowany dziennikarz Jason Schreier z serwisu Kotaku. Najnowsze oferty pracy być może nie stanowią niezbitych i bezpośrednich dowodów na to, że Horizon Zero Dawn 2 nadchodzi, ale prawie na pewno potwierdzają, że istnieje. Przypomnijmy, że oryginalna gra, która pojawiła się na rynku 28 lutego 2017 roku, przyjęła się niezwykle ciepło. Pod tym adresem znajdziecie naszą recenzję produkcji.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
1
kindziukxxx
Gramowicz
04/11/2019 22:21

jeżeli w 2 będzie pełnoprawną kontunuacją, i zrobią to odpowiednio dobrze jak 1 to nie musimy się martwić i gra będzie naprawdę dobra.