News

Diablo IV: koniec z ekranami ładowania przy przechodzeniu na kolejny poziom lochów

Maria Wawrzyniak, 02.11.2019 22:15 4

Na pewno pamiętacie te irytujące ekrany ładowania, które całkowicie wyrywały z immersji podczas grania w Diablo III. To już przeszłość.

Podczas drugiego, czyli dzisiejszego panelu poświęconego Diablo IV dowiedzieliśmy się między innymi, że w nowej części kultowej serii doświadczymy czegoś, co twórcy nazwali niezakłóconą eksploracją (seamless exploration). Co dokładnie mieli na myśli? Coś, co na pewno większość z nas bardzo ucieszy – Diablo IV podczas zwiedzania wielopoziomowych dungeonów nie doświadczymy już ekranów ładowania pomiędzy poszczególnymi poziomami. Okazuje się jednak, że taka eksploracja tyczy się również poszczególnych terenów. Według twórców mamy nigdy nie doświadczyć ekranu ładowania w trakcie przechodzenia do kolejnych stref oraz poziomów lochów.

Przypomnijmy, że Diablo IV zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One – nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia dwugodzinnego zapisu z rozgrywki oraz poczytania o Diablo IV w naszych pozostałych wiadomościach: tutaj, tutaj oraz tutaj.


najnowsze