News

Rozszerzenie Discover University do gry The Sims 4 pojawiło się w ofercie jednego ze sklepów

Maria Wawrzyniak, 11.10.2019 17:40 0

Według najnowszego przecieku w najnowszym dodatku do The Sims 4 rozpoczniemy edukację na uniwerku.

Na początku września miała miejsce premiera dodatku The Sims 4: Kraina magii. Być może niektórzy gracze wciąż poznają zawartość nowego rozszerzenia – jeśli tak, to prawdopodobnie będą musieli odrobinę zwiększyć tempo, aby być na bieżąco, ponieważ w internecie pojawiły się przecieki dotyczące kolejnego dodatkuIch źródłem okazał się holenderski sklep LiveKaarten – pod tym adresem znajdziecie wycenioną produkcję o tytule The Sims 4: Discover UniversityWątpliwości może jednak wzbudzać data premiery – 15 listopada bieżącego roku wydaje się zbyt wczesnym terminem na debiut nowego DLC, a okładka, którą posłużył się serwis, jest po prostu wycinkiem zdjęcia z The Sims 3.

To potwierdzałoby jednak wcześniejsze plotki, które pojawiły się w formie filmu na kanale Pixelade w serwisie YouTube. Poza tym pamiętajmy, że zarówno The Sims 2, jak i The Sims 3 otrzymały rozszerzenia związane z uniwersytetem – mieliśmy The Sims 2: University oraz The Sims 3: University Life. Na razie nie wiemy jednak, w jakim stopniu informacje dotyczące rozszerzenia do The Sims 4 są prawdziwe, dlatego zalecamy podejście do nich ze sporą dozą dystansu. Niewątpliwie miałoby to sens. Zwłaszcza że oba rozszerzenia do poprzednich części spotkały się z niezwykle pozytywnym przyjęciem wśród graczy.

The Sims 4 zadebiutowało 2 września 2014 na komputery osobiste, natomiast 17 listopada 2017 pojawiła się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


najnowsze