News

Poznaj bohaterów The Last of Us: Part II w wersji LEGO

Maria Wawrzyniak, 30.09.2019 16:40 0

Jest taki artysta, który zajmuje się tworzeniem grafik prezentujących różne postacie w wersji klocków LEGO. I wygląda to naprawdę nieźle.

Jeżeli kiedykolwiek przeszło Wam przez myśl, że w sumie chcielibyście zobaczyć bohaterów cyklu The Last of Us w wersji klocków LEGO, mamy dla Was dobrą wiadomość – właśnie stało się to możliwe. Jedynie po części, bo to w żadnym wypadku nie jest zapowiedź nowej produkcji, tylko bardzo ładna sztuka. A dokładniej pewien artysta, który nazywa się Adam J. Middleton – jest twórcą koncepcyjnym z Weta Workshop, czyli firmy zajmującej się produkcją efektów specjalnych oraz najróżniejszych rekwizytów do filmów i seriali. Middleton publikuje swoje prace na jednej z przeznaczonych do tego platform – ArtStation. Jego najnowszym dziełem są właśnie grafiki przedstawiające dobrze znanych graczom bohaterów The Last of Us: Part II w wersji klocków LEGO.

To jednak nie wszystko. Wśród innych dzieł znajdziecie również pomysły związane z Django, piękne grafiki z Blade Runnera 2049 (1, 2, 3, 4, 5) czy Ghost in the Shell. Resztę prac możecie obejrzeć pod tym adresem.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze