Destiny 2: nowy zwiastun premierowy oraz możliwość pre-loadu

Maria Wawrzyniak
2019/09/26 17:05

Premiera już zaraz – z tej okazji Bungie opublikowało premierowy zwiastun Destiny 2, a na Steamie pojawiła się już opcja wcześniejszego pobrania plików.

Premiera Destiny 2: Twierdza Cieni (Shadowkeep) jest zaplanowana na 1 października bieżącego roku – zostało więc bardzo mało czasu, dlatego Bungie, które odpowiada za produkcję, opublikowało w sieci kolejny, już premierowy, zwiastun. Zobaczyć możecie go poniżej – twórcy postanowili zawrzeć w nim naprawdę pokaźną liczbę ciekawych szczegółów. Nagranie jest wprowadzeniem do fabuły oraz prezentacją wszelkich nowości, które wejdą w skład rozszerzenia Twierdza Cieni.

Warto w tym momencie przypomnieć, że razem z Twierdzą Cieni zadebiutuje również podstawowa wersja Destiny 2 wraz z całą zawartością wydaną w pierwszym roku od debiutu, tyle że tym razem w modelu free-to-play. Wszystko pojawi się na platformie Steam – dlatego zaznaczamy, że jeżeli jesteście graczami Destiny 2 i planujecie jeszcze postrzelać, a macie cały swój progres na koncie Battle.net, musicie przenieść swoje konto na Steam jeszcze przed pierwszym października. Od wczoraj natomiast możecie pobrać pliki Destiny 2 na swoje dyski, przygotowując się tym samym do premierypre-load dotyczy również wersji darmowej.Destiny 2: nowy zwiastun premierowy oraz możliwość pre-loadu

GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!