News

Zobacz krótką prezentację rozgrywki z System Shock 3

LM, 11.09.2019 16:10 0

A na niej eksploracja, konfrontacje z przeciwnikami i oczywiście Shodan.

Studio OtherSide Entertainment uraczyło nas krótką prezentacją rozgrywki ze swojej najnowszej produkcji – pierwszoosobowej gry akcji z elementami RPG System Shock 3. Całość uchwycono na wersji pre-alfa tytułu, co oznacza, że obserwujemy tu fragmenty tytułu, które nie zostały jeszcze połączone w spójną całość. Na materiale znajdziemy wszystkiego po trochu – eksplorację, starcia z przeciwnikami i interakcje ze światem przedstawionym, a nad wszystkim oczywiście czuwa główny antagonista cyklu – sterowany przez sztuczną inteligencję komputer Shodan. Wygląda obiecująco?

Nowa prezentacja tytułu jest niezwykle istotna nie tylko z uwagi na widoczne na materiale nowinki. Na początku tego roku nękana problemami firma Starbreeze musiała pożegnać się z prawami do System Shock 3, które odkupił od niej deweloper. Wygląda na to, że pozbawiona wydawcy gra wciąż zbliża się do rynkowej premiery, aczkolwiek z pewnością jeszcze sobie na nią poczekamy. Być może nawet do 2021 roku, sądząc po fakcie, że oglądamy wersję pre-alfa.

Tymczasem warto przypomnieć fanom cyklu, że w tym samym czasie studio Nightdive nie tylko opracowuje remake pierwszego System Shock, ale przygotowuje także wydanie Enhanced Edition dla System Shock 2.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=67&v=aqbDh__FoCU

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze