News

System Shock Remake – Medical Level na 21-minutowym gameplayu

LM, 20.03.2019 08:59 0

Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Odpowiedzialne za przygotowanie pełnoprawnego remake’u wydanej oryginalnie w 1994 roku gry System Shock studio Nightdive opublikowało w sieci najnowszy, obszerny fragment rozgrywki uchwycony na wczesnej wersji tytułu. Na załączonym do wiadomości 21-minutowym gameplayu możecie rzucić okiem na tzw. Medical Level, aczkolwiek warto zaznaczyć, że z uwagi na obecny status projektu wciąż brakuje w nim niektórych przeciwników, wyposażenia oraz efektów wizualnych czy dźwiękowych. Przypomnijmy, że opracowany przez Nightdive Studios remake ma na celu dostosowanie tytułu do współczesnych standardów technologicznych przy jednoczesnym zachowaniu mechanik, zagadnień fabularnych czy klimatu.

W toku rozgrywki wcielimy się w hakera, który wyrusza na stację kosmiczną Cytadela, w celu zdobycia danych z bazy kontrolującej stacją sztucznej inteligencji Shodan. Po wykonaniu zadania nasz bohater przechodzi operację wszczepienia implantu, która wymusza na nim półroczną śpiączkę. Po przebudzeniu odkrywa, że Shodan całkowicie przejęło kontrolę nad Cytadelą i zabiło lub przeobraziło jej załogę. Całość spójnie łączy mechaniki pierwszoosobowej strzelanki z elementami gatunku RPG.

Oryginalną wersję System Shock opracowało z myślą o PC Looking Glass Studios w 1994 roku.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.