Destiny 2: Shadowkeep otrzyma swoją przepustkę bitewną

Maria Wawrzyniak
2019/08/30 18:00

Premiera na pecetach coraz bliżej. Twórcy postanowili nie pozostawać w tyle i również wprowadzić do swojej produkcji przepustkę bitewną. Oto, co wiemy.

Popularność karnetów bojowych gwałtownie wzrasta z każdym kolejnym dniem. Niedawno przepustkę bojową zapowiedzieli chociażby twórcy Rainbow Six Siege. Bungie ze swoją produkcją Destiny 2 postanowili nie zostawać w tyle i również ogłosili dodanie do gry karnetu bojowego zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej. Przepustka wprowadzi wiele interesujących nagród za kolejne poziomy. Ujawniono także darmową zawartość, która nadejdzie do dodatku Twierdza Cieni (Shadowkeep). Jego premiera została zaplanowana na 1 października.Destiny 2: Shadowkeep otrzyma swoją przepustkę bitewną

Przede wszystkim battle pass w Destiny 2 będzie mieć dla graczy w ofercie aż sto poziom, które będziemy osiągać poprzez zwykłe granie. Twórcy nie mają w planach żadnych specjalnych wyzwań odnośnie karnetu, ponieważ nie chcą “sztucznie zmuszać graczy do podejmowania dodatkowych aktywności, które niekoniecznie muszą im się podobać”. Otrzymamy dostęp do nowego trybu rozgrywki Vex Offensive, a także do dodatkowych nagród (dziennych oraz tygodniowych). Dojdą do tego egzotyczne bronie, trzy legendarne zestawy pancerza (po jednym dla każdej klasy) oraz wiele innych bonusów.

Tak, wiemy, że powyższy obrazek boleśnie przypomina przepustkę z Fortnite’a. Nagrody z darmowej wersji przepustki z oczywistych względów będą odrobinę gorsze od tych z wersji płatnej, aczkolwiek oba przypadki będą miały do zaoferowania graczom naprawdę sporo. Wszyscy dostaną dostęp do specjalnego Sezonowego Artefaktu, dzięki któremu odblokujemy unikalne modyfikacje dla naszych pancerzy.

GramTV przedstawia:

Bungie postanowiło całkowicie zmienić podejście do sezonów – począwszy od premiery dodatku Shadowkeep, każdy nowy sezon będzie można zakupić w cenie 10 dolarów. Wówczas w ofercie dostaniemy osobną przepustkę bojową z innymi nagrodami. Do tego firma ujawniła darmową zawartość dla wszystkich posiadaczy egzemplarza Destiny 2, która również będzie dostępna od 1 października (posiadacze darmowej wersji Destiny 2: New Light też się liczą):

 • strefa patrolowa na Księżycu
 • misja otwierająca dodatek Shadowkeep
 • sezonowy artefakt Eye of the Gate
 • nowe finishery
 • dwa nowe Strike'i
 • ulepszenia w trybie Crucible (PvP)
 • dwie mapy w trybie Crucible z Destiny 1
 • tryb Elimination w Crucible Labs
 • modyfikacja pancerza w systemie Armor 2.0
 • nowe “bronie Pinnacle” – jedna w trybie Gambit, druga w trybie Crucible
 • darmową ścieżkę nagród w battle passie

Destiny 2: Shadowkeep zadebiutuje 1 października bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!