Cyberpunk 2077 na nowym gameplayu – oglądaj razem z nami

LM
2019/08/30 19:36
10
0

Pora na wieczorną wizytę w Night City.

Cyberpunk 2077 na nowym gameplayu – oglądaj razem z nami

Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się oficjalna prezentacja nowych materiałów rozgrywki z najnowszej gry studia CD Projekt RED – Cyberpunk 2077. Zgodnie z zapowiedziami twórców, w sieci pojawi się kilkanaście minut gameplayu wyciętego z pokazu, który odbywał się za zamkniętymi drzwiami dla mediów podczas targów E3 i gamescom. Zapraszamy do oglądania i czekamy na Wasze wrażenia, którymi możecie dzielić się w komentarzach. Poniżej link do pokazu, a jeśli nie załapaliście się na prezentację na żywo, to poniżej znajdziecie kompletny jej zapis.

Przy okazji przypominamy, że Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Gra może później trafić także na konsole nowej generacji.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
10
wolverine
Gramowicz
02/09/2019 13:30
sebogothic napisał:

Nie podobał mi się ten gameplay, a raczej jego urywki i skakanie po różnych fragmentach z powtarzaniem tych samych ujęć. Wolałbym obejrzeć 15 minut ciągłej rozgrywki, a to wyglądało jak bardziej rozbudowany trailer. Zobaczyliśmy wszystko i nic zarazem.

I chyba o to właśnie chodziło. Polecam posłuchać uważnie na samym początku, gdzie lektor tłumaczy co i dlaczego pokazują.

TobiAlex
Gramowicz
31/08/2019 23:48
KucharzSnaf napisał:
TobiAlex napisał:

Który z perspektywy czasu nie wyróżniał się niczym nadzwyczajnym

 

Wmawiaj sobię.

Nie nie muszę sobie wmawiać. Jedka miała przynajmniej zajeb... klimat  - ach te walki z żołnierzami i te komunikaty radiowe przez nich porzekazywane, do tego ich porządne AI - to wszystko było czymś fantastycznym. W dwójce już tego nie było.

dariuszp
Gramowicz
31/08/2019 14:06

Śmiać mi się z Was chce. Serio. Mówię o ludziach w komentarzach.

  • HL1 się nie wyróżniał dlatego że po jego premierze wszyscy zaczęli kopiować jego rozwiązania. Z HL2 było podobnie. Wiedźmin również miał spory wpływ na RPG.
  • CP ma kilka bardzo unikalnych rozwiązań które jeżeli się przyjmą mogą zmienić to jak się robi RPG. Bo naprawili w tej grze problem z dopasowaniem poziomów do fabuły. Bez bezsensownego skalowania.
  • Gampelay był pomieszany zapewne po to by pokazać mechanikę bez całej przygody. Może ten quest został zmieniony?
  • Pokazują nieskończone elementy bo inaczej nie mogą pokazać ani odrobiny gry bo gra nie jest skończona.
  • Wasze śmieszne reakcje to powód dla którego nie chcą pokazywać więcej. Bo płaczecie jak dzieci przez każdą zmianę. Gracze dostali szału jak się dowiedzieli że mogą wybrać głos niezależnie od ciała. Tak samo jak im powiedzieli że 3-osobowe cutscenki zostały usunięte dla lepszej immersji. Znaczy jak w half-life wszystko widzimy naszymi oczyma.

W skrócie - wasze reakcje przekonują mnie że oni dobrze robią nie pokazując więcej gry. Bo Wam się mózgi wyłączyły. I jak typowy cebulak tylko narzekacie.

Ale gdyby powiedzieli że nie pokażą gry bo modele nie są skończone to ten sam kolo co płacze że model Keanu nie jest skończony płakał by że nie pokazali gry a nieskończone mode to nie taki

Kafar
Gramowicz
31/08/2019 09:16

Czekam na grę, i kupię kolekcjonerę tak jak w przypdku W3 ale ten gameplay jest taki meh.

Po pierwsze, niestety coś czuje (ja będę na PS4 Pro grał) że to będzie wyglądać graficznie średnio.

Po drugie zgadzam się że poszatkowane i skakanie po mechanikach.. po co? Zdecydowanie lepiej wypadła i wygladała graficznie prezentacja Dying Light 2.

Po trzecie co niestety jest żenujące.. po co pokazywać coś CO NIE JEST ZROBIONE. Sprawa z modelem Keanu Reeves. Rozumiem że to gwiazda i chcą się już tego trzymać skoro społeczności graczy się to spodobało.. ale na cholere umieszczać go w zwiastunie, a potem tłumaczyć się że "bo model nie jest skonczony". Jak coś nie jest skończone, to się tego nie pokazuje.

Usunięty
Gramowicz
30/08/2019 23:19
TobiAlex napisał:

Który z perspektywy czasu nie wyróżniał się niczym nadzwyczajnym

 

Wmawiaj sobię.

TobiAlex
Gramowicz
30/08/2019 23:13
KucharzSnaf napisał:

To może być przełomwy tytuł pod wieloma względami coś jak Half-Life 2

Który z perspektywy czasu nie wyróżniał się niczym nadzwyczajnym a Half-Life 1 był nieporównywalnie lepszą grą.

Usunięty
Gramowicz
30/08/2019 21:59

To może być przełomwy tytuł pod wieloma względami coś jak Half-Life 2

Khalid
Gramowicz
30/08/2019 21:08

No będzie miazga XD

sebogothic
Gramowicz
30/08/2019 20:39

Nie podobał mi się ten gameplay, a raczej jego urywki i skakanie po różnych fragmentach z powtarzaniem tych samych ujęć. Wolałbym obejrzeć 15 minut ciągłej rozgrywki, a to wyglądało jak bardziej rozbudowany trailer. Zobaczyliśmy wszystko i nic zarazem. Z resztą było całkiem sporo ujęć nawet z trailera sprzed roku. Poza tym Keanu jakoś mało do siebie podobny. Jeśli miałbym preordera to na razie bym go wycofał. Rok temu mogli pokazać prawie godzinny gameplay, a teraz nawet 15 minut żałują?

myth555
Gramowicz
30/08/2019 20:30

Fatalna prezentacja, bardzo się zawiodłem. Totalny chaos z przeskakiwaniem.. Ja chce gameplay ciągły który trwa conajmniej 15min..