Gracz przeszedł Skyrima korzystając jedynie z pochodni

LM
2019/08/11 19:23
0
0

Ostatecznie zdobycie pierwszej pochodni w grze wymagało, by dał się aresztować i wtrącić do lochu, ale było warto.

Specjalizujący się w nietypowych wyzwaniach w grach wideo youtuber Mitten Squad opublikował w sieci nagranie podsumowujący mozolny proces przechodzenia najnowszej odsłony serii The Elder Scrolls – Skyrim. Wszystko przez to, że Mitten Squad postanowił ukończyć główny wątek fabularny gry Bethesdy, korzystając wyłącznie z pochodni. Oczywiście gdzieś po drodze pojawiły się okrzyki sprowadzające smoki na ziemię czy mikstury lecznicze, ale cały proces był długi i niejednokrotnie wystawił na próbę cierpliwość gracza.

Gracz przeszedł Skyrima korzystając jedynie z pochodni

Okazuje się, że ukończenie Skyrima z pochodnią nie należy wcale do najprostszych, bo w pierwszej kolejności musimy jakąś zdobyć. W tym celu youtuber dał się wtrącić do lochu, skąd zabrał pochodnię i od tego punktu rozpoczął powolny grind zdolności bloku, która przekładała się bezpośrednio na zadawane przez niego obrażenia. Po drodze pojawiły się jeszcze dwa problemy – pierwszym była fakt, że pochodnia szybko się wypala, a drugim to, iż szarże z nią mocno drenowały zasoby kondycji. Tu z pomocą przyszła nieoceniona zupa warzywna, która pozwalała na szybką generację pasków zdrowia i wytrzymałości. Ostatecznie gracz pokonał Aldiuna, by następie do przodków w wikińskim niebie. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości materiał.

GramTV przedstawia:

Jeśli chcielibyście powtórzyć jego wyczyn, to możecie skorzystać ze specjalnego moda, który zwiększa jasność pochodni i wydłuża czas jej spalania. Pliki moda znajdziecie pod tym adresem.

Zdarzyło Wam się kiedyś ukończyć grę w niekonwencjonalny sposób? Pochwalcie się w komentarzach.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!