Bethesda usunie obowiązkowe logowanie w nowych portach Doom

Maria Wawrzyniak
2019/07/29 17:50

Jest tylko jeden minus tej sytuacji – wszystkie memy będą już nieaktualne.

Trzy dni temu napisaliśmy pierwsze newsy na temat tegorocznego QuakeCon, podczas którego id Software wraz z Bethesdą świętowały 25-lecie istnienia serii Doom. Z tej okazji pierwsze trzy części legendarnego cyklu niespodziewanie pojawiły się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.Bethesda usunie obowiązkowe logowanie w nowych portach Doom

Dwie z nich doczekały się także portu na urządzenia mobilne. Tyle że ci, którzy chcieli grać w klasyki podróżując, zorientowali się po krótkim czasie, że muszą mieć połączenie z internetem, ponieważ gry zaraz po włączeniu wymagały od użytkowników zalogowania się na konto Bethesda.net, które miały rzekomo zapewnić im bonusy w Slayer Club.

GramTV przedstawia:

Niezadowolenie fanów okazało się być tak duże, że Bethesda ostatecznie przyznała rację graczom i stwierdziła, iż logowanie na starcie rzeczywiście powinno być całkowicie opcjonalne. Potwierdzono również, że obecnie trwają pracę nad wprowadzeniem tego do wydanych w ostatnim czasie portów.

O ile logowanie do swoich mediów społecznościowych jest zrozumiałe w przypadku gier pecetowych czy konsolowych, tak urządzenia przenośne są zdecydowanie ostatnią platformą, na której coś podobnego powinno się pojawić.


Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!