News

Gears 5 z największą kampanią w historii serii

pepsi, 18.07.2019 19:59 0

Pod wieloma względami Gears 5 będzie rekordowe. The Coalition musi się jednak maksymalnie spiąć, by być w stanie wywiązać się z odważnych zapowiedzi.

- Gears 5 to największa gra z całej serii Gears of War – deklaruje w rozmowie z dziennikarzem Game Informera Ryan Cleven, dyrektor projektowy multiplayera w studiu The Coalition. – Ma największą kampanię, jaka kiedykolwiek powstała, największy w historii PvE, największe versus w historii. Zespół w The Coalition jest niebywale utalentowany, a jednocześnie mocno skupiony i wierzący w tę grę. To są ludzie, których pasjonuje osiągnięcie wyznaczonego celu, przeskoczenie poprzeczki zawieszonej wysoko dla jakości, ale także spuścizna, jaką fani Gearsów będą w stanie docenić – przekonuje Cleven.

Po tak odważnych deklaracjach oczekiwania względem “piątki” na pewno wzrosną. Czy zostaną zaspokojone? O tym będziemy mogli się przekonać 10 września, kiedy gra trafi do sprzedaży. Ostatnio prezentowaliśmy Wam kilka nowych filmów z Gears 5, dających okazję do przyjrzenia się trybowi Escalation oraz dwóm mapom z trybu wieloosobowego. 

Gry na Xboksa One w sklepie sferis.pl

najnowsze