Współtwórca Halo zapowiedział nową strzelankę, Disintegration

Maria Wawrzyniak
2019/07/11 21:15

Okazuje się, że Halo Infinite nie będzie jedyną strzelanką, którą dostaniemy od jej współtwórcy, ponieważ nadchodzi również Disintegration.

Halo Infinite nie pojawi się przed nową konsolą Xbox w 2020 roku, jednak wygląda na to, że to nie jest jedyna strzelanka w klimacie science fiction, na którą warto czekać – nowy tytuł od współtwórcy Halo pojawił się bowiem właśnie na horyzoncie.Współtwórca Halo zapowiedział nową strzelankę, DisintegrationTwórcy studia V1 Interactive, którego jednym z założycieli jest były dyrektor kreatywny Bungie oraz współtwórca gier z serii Halo, Marcus Lehto, zapowiedzieli nową produkcję – Disintegration. Tytuł ma zadebiutować w okolicach kwietnia 2020 roku.

Rok temu Lehto podzielił się tajemniczymi ujęciami krajobrazów z Disintegration – Ci, którzy zdążyli, zobaczyli ruiny miasta, porzucony czołg oraz pewien rodzaj dziwnej maszynerii ukrytej w trawie. Status jednakże zniknął z Twittera (a przynajmniej ja nie mogę go za żadne skarby znaleźć), więc teraz możemy jedynie zadowolić się zwiastunem. Ten, choć nie pokazuje zbyt wiele, wygląda całkiem ładnie.

GramTV przedstawia:

Pełną prezentację mamy otrzymać podczas tegorocznego Gamescomu, który odbędzie się 19 sierpnia.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!