News

Współtwórca Halo zapowiedział nową strzelankę, Disintegration

Maria Wawrzyniak, 11.07.2019 21:15 0

Okazuje się, że Halo Infinite nie będzie jedyną strzelanką, którą dostaniemy od jej współtwórcy, ponieważ nadchodzi również Disintegration.

Halo Infinite nie pojawi się przed nową konsolą Xbox w 2020 roku, jednak wygląda na to, że to nie jest jedyna strzelanka w klimacie science fiction, na którą warto czekać – nowy tytuł od współtwórcy Halo pojawił się bowiem właśnie na horyzoncie.Twórcy studia V1 Interactive, którego jednym z założycieli jest były dyrektor kreatywny Bungie oraz współtwórca gier z serii Halo, Marcus Lehto, zapowiedzieli nową produkcję – Disintegration. Tytuł ma zadebiutować w okolicach kwietnia 2020 roku.

https://youtu.be/y_BUCW9rhNA

Rok temu Lehto podzielił się tajemniczymi ujęciami krajobrazów z Disintegration – Ci, którzy zdążyli, zobaczyli ruiny miasta, porzucony czołg oraz pewien rodzaj dziwnej maszynerii ukrytej w trawie. Status jednakże zniknął z Twittera (a przynajmniej ja nie mogę go za żadne skarby znaleźć), więc teraz możemy jedynie zadowolić się zwiastunem. Ten, choć nie pokazuje zbyt wiele, wygląda całkiem ładnie.

Pełną prezentację mamy otrzymać podczas tegorocznego Gamescomu, który odbędzie się 19 sierpnia.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl 

najnowsze