News

Geralt zawyje do księżyca w najnowszej modyfikacji Wiedźmina 3

LM, 07.07.2019 16:45 1

Biały Wilk(ołak) z dedykowanym wyposażeniem i uzbrojeniem.

Nie ukrywam, że jedną z ciekawszych opcji na urozmaicenie mechanik w Skyrimie była możliwość zamiany w wampira czy wilkołaka. Wprawdzie niosło to za sobą określone konsekwencje i na dłuższą metę było niepraktyczne, ale jako ciekawostka sprawdzało się doskonale. Równie mile wspominam czary umożliwiające przemianę w chrząszcza czy inne zwierze w Gothicu. Cóż, takich atrakcji w Wiedźminie zabrakło, ale z pomocą przychodzą modderzy.

Użytkownik znany jako Roenaxx stwierdził, że ma dosyć grania zmutowanym humanoidem, więc przygotował modyfikację, dzięki której Geralt zamienia się trwale w wilkołaka. Zarówno model, jak i animacje pochodzą od bestii, które spotykamy w świecie gry, aczkolwiek nasz wilczek będzie przybierać także charakterystyczne dla wiedźmina gardy czy pojawi się na wszystkich przerywnikach filmowych. Dodatkową atrakcją są także specjalnie przygotowane na tę okazję komplety wyposażenia. Całość mocno uderza w immersję (taki trochę BoJack Horseman), ale może hasanie wilkołakiem po lasach sprawi Wam trochę frajdy.

Wszystkie pliki moda Wolven Curse wraz z instrukcją instalacji znajdziecie pod tym adresem. Mod powstał z myślą o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon od studia CD Projekt RED.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze