Zapowiedziano One Piece: Pirate Warriors 4, mamy pierwszy zwiastun

Maria Wawrzyniak
2019/07/06 15:45

Podczas panelu Play Anime! na Anime Expo firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała kolejną odsłonę cyklu bazującego na One Piece.

W marcu tego roku mieliśmy One Piece: World Seeker, które nie do końca spełniło oczekiwania graczy. Przygodowa gra akcji z trzecioosobową perspektywą była adaptacją popularnej serii mangi oraz anime o tytule One Piece. Z racji tego, że World Seeker nie było zbyt dobrą produkcją, Bandai Namco postanowiło spróbować raz jeszcze i naprawić swoją reputację wśród fanów serii.Zapowiedziano One Piece: Pirate Warriors 4, mamy pierwszy zwiastun

W związku z tym zapowiedziano dzisiaj nową produkcję – One Piece: Pirate Warriors 4. Pirate Warriors to seria oparta na schemacie, który pierwotnie rozpowszechniło Dynasty Warriors, gdzie głównie walczymy z hordami przeciwników. Poprzednia część z trójką na końcu ukazała się cztery lata temu, więc zapowiedź nowej części była naprawdę dobrym posunięciem.

GramTV przedstawia:

Dla zainteresowanych mamy jeszcze jedną informację: twórcy obiecali, że ta część obejmie sporo fabuły znanej z uniwersum stworzonego przez Eiichiro Odę, ojca serii One Piece. Jeden z pracowników firmy Bandai Namco nie kryje swojego entuzjazmu, zapewniając graczy, że do świata serii Ody będą mogli wskoczyć zarówno nowi, jak i starsi fani, a zadomowić będą mogli się absolutnie wszyscy.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!