News

Zapowiedziano One Piece: Pirate Warriors 4, mamy pierwszy zwiastun

Maria Wawrzyniak, 06.07.2019 15:45 0

Podczas panelu Play Anime! na Anime Expo firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała kolejną odsłonę cyklu bazującego na One Piece.

W marcu tego roku mieliśmy One Piece: World Seeker, które nie do końca spełniło oczekiwania graczy. Przygodowa gra akcji z trzecioosobową perspektywą była adaptacją popularnej serii mangi oraz anime o tytule One Piece. Z racji tego, że World Seeker nie było zbyt dobrą produkcją, Bandai Namco postanowiło spróbować raz jeszcze i naprawić swoją reputację wśród fanów serii.Źródło: https://gematsu.com/2019/07/one-piece-pirate-warriors-4-announced-for-ps4-xbox-one-switch-and-pc

W związku z tym zapowiedziano dzisiaj nową produkcję – One Piece: Pirate Warriors 4Pirate Warriors to seria oparta na schemacie, który pierwotnie rozpowszechniło Dynasty Warriors, gdzie głównie walczymy z hordami przeciwników. Poprzednia część z trójką na końcu ukazała się cztery lata temu, więc zapowiedź nowej części była naprawdę dobrym posunięciem.

Dla zainteresowanych mamy jeszcze jedną informację: twórcy obiecali, że ta część obejmie sporo fabuły znanej z uniwersum stworzonego przez Eiichiro Odę, ojca serii One Piece. Jeden z pracowników firmy Bandai Namco nie kryje swojego entuzjazmu, zapewniając graczy, że do świata serii Ody będą mogli wskoczyć zarówno nowi, jak i starsi fani, a zadomowić będą mogli się absolutnie wszyscy.

https://youtu.be/NoWQKfjluYo

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia #1

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia zbiera w szybki skrót wszystkie najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w branży PC.