News

Ghost Parade zadebiutuje w listopadzie

Maria Wawrzyniak, 06.07.2019 15:00 0

Jeśli lubicie przygodowe platformówki w bajkowym stylu, Ghost Parade prawdopodobnie Wam się spodoba.

Dzisiaj poznaliśmy przybliżoną datę premiery Ghost Paradelistopad tego roku. Dokładnego dnia jeszcze nie znamy. To nie jest wysokobudżetowa produkcja, o której wie cały świat. Nie spodziewajcie się w żadnym wypadku fajerwerków. Jeśli jednak lubicie mniejsze produkcje, przy których niższy budżet ani trochę Wam nie przeszkadza, to powinniście rozważyć obserwowanie nadchodzącej produkcji indonezyjskiego studia Lentera.

Jest to dwuwymiarowa platformówka z elementami gry przygodowej. Główną bohaterką tytułu jest dziewczynka o imieniu Suri, która spóźniła się na autobus do domu przez zbyt długą drzemkę. Z tej okazji postanowiła skrócić sobie drogę i przejść przez las o nazwie Svaka. Krążą pogłoski, że ten jest nawiedzony przez duchy. I pewnie większość z nas bez trudu wyobraziłaby sobie, co będzie dalej – dziewczynka będzie musiała uciekać, kryć się przed potworami, żeby na końcu dotrzeć do domu i mieć traumę na resztę życia. Otóż nie.Źródło: trailer gry na YouTubie

Suri zaprzyjaźniła się z duchami, którzy obiecali pomóc jej wydostać się z lasu, jednak w zamian za to dziewczynka musi chronić dom swoich nowych przyjaciół przed ludźmi, którzy chcą go zniszczyć. Zabawa sprowadza się tutaj do przemierzania kolejnych dwuwymiarowych poziomów, pokonywania najróżniejszych przeszkód oraz napotkanych po drodze przeciwników. Z racji tego, że naszą bohaterką jest mała dziewczynka, która nie posiada żadnych specjalnych zdolności, musimy korzystać z pomocy duchów, użyczających nam swoje zdolności.

Brzmi oryginalnie, prawda? Warto dać tej grze szansę. Ghost Parade zadebiutuje w listopadzie na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Na PC ma się pojawić miesiąc później, czyli w grudniu.

https://www.youtube.com/watch?v=leRgrmlYJbA

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze