Hazelight wyklucza A Way Out 2. Nowa gra zszokuje mechaniką (i nie tylko)

pepsi
2019/06/27 19:40

Josef Fares uchyla rąbka tajemnicy na temat nowej gry Hazelight Studios. Zapewnia, że będzie ona miała w sobie coś z Brothers: A Tale of Two Son i A Way Out.

Hazelight wyklucza A Way Out 2. Nowa gra zszokuje mechaniką (i nie tylko)- To nie będzie A Way Out 2 – tak o nowej produkcji Hazelight Studios mówi szef zespołu, Josef Fares. Ekipa odpowiedzialna za dwa kooperacyjne przeboje (oprócz A Way Out mowa tu o Brothers: A Tale of Two Sons) zabiera się za kolejną nową markę. – Będzie to coś z fabułą, pod wieloma względami przypomni graczom Brothers i A Way Out, ale pod zupełnie innymi względami – wyjawia Fares.

Zapewnia on również, że jego nowa gra zrobi odbiorcom sieczkę z mózgu. – Lubię, kiedy gracze nie wiedzą co się dzieje. To ma być jak przejażdżka rollerocasterem. Lubię, jak myślą: “wow, co tu się w ogóle dzieje?”, zwłaszcza, jeśli chodzi o zakończenia. Następna gra też taka będzie – oznajmia. – Będzie też szalona pod względem mechanicznym. Nie sposób się nią zmęczyć – dodaje.

Na razie nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi nowej gry Hazelight Studios, ale Fares już rok temu deklarował, że Electronic Arts nie szczędzi środków na ten projekt.

GramTV przedstawia:

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!