Star Wars Jedi: Fallen Order nie będzie grą na 5 godzin

LM
2019/06/15 16:31
3
0

Respawn przekonuje, że otrzymamy pełnowartościową obszerną grę singolwą w świecie Gwiezdnych Wojen.

Jeśli należycie do grona miłośników marki Star Wars i cierpliwie wyczekujecie premiery zaplanowanej na listopad gry Star Wars Jedi: Fallen Order, to mamy dla Was garść informacji, które z pewnością Was zainteresują. Podczas specjalnego panelu dyskusyjnego na E3 2019 szef Respawn, Vince Zampella i reżyser gry, Stig Asmussen odnieśli się do kilku zarzutów pod adresem nowego Star Wars.

Star Wars Jedi: Fallen Order nie będzie grą na 5 godzin

GramTV przedstawia:

Uczestnicy targów po ograniu grywalnego dema zarzucali twórcom, że tytuł jest stanowczo zbyt prosty i ukierunkowany na niedzielnych graczy – jednak deweloperzy przekonują, że całość czerpie drobne inspiracje z serii Dark Souls i nawet jeśli nie zaoferuje takiego poziomu trudności jak gry From Software, to z pewnością będzie wymagająca. Przy okazji w sieci pojawiły się obawy o długość rozgrywki w Star Wars Jedi: Fallen Order, co wydaje się zrozumiałe w dobie kilkugodzinnych kampanii singlowych, będących jedynie uzupełnieniem dla modułów sieciowych. Respawn przekonuje, że Fallen Order nie będzie grą na 5 godzin – twórcy nie pokusili się o konkretne liczby, ale wygląda na to, że celują w co najmniej kilkanaście godzin intensywnej rozgrywki.

Wszystkiego dowiemy się już 15 listopada, gdy Star Wars Jedi: Fallen Order trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, a jeśli umknęła Wam prezentacja gameplayu z gry, to znajdziecie ją tutaj.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
17/06/2019 16:39
default1 napisał:

Będzie na 6.

Nieprawda, bo to będzie ponad 6 godzin, czyli 6 godzin i 1 minuta.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/06/2019 23:26

Czyli pewnie na max 3-4.

default1
Gramowicz
15/06/2019 23:36

Będzie na 6.