E3 2020 - wiadomo, kiedy odbędą się targi

pepsi
2019/06/14 14:41
0
0

ESA ustaliła terminy rozpoczęcia i zakończenia targów E3 2020. Jak możemy się domyślać, impreza upłynie pod znakiem konsol następnej generacji.

E3 2020 - wiadomo, kiedy odbędą się targiW dniach 9-11 czerwca (wtorek-czwartek) odbędą się targi E3 2020 – poinformował organizator imprezy, firma Entertainment Software Association. Zaznaczcie więc ten termin w kalendarzach. Przyszłoroczna edycja może być bowiem pod wieloma względami przełomowa. Wszystko wskazuje na to, że zarówno Microsoft, jak i Sony, właśnie wtedy przedstawią szczegóły na temat swoich następnych konsol. Przypomnijmy, że w tym roku tylko gigant z Redmond napomknął nieco o nowym Xboksie (Project Scarlett); konkurenta z Japonii zupełnie zabrakło natomiast w Los Angeles.

ESA krótko podsumowała też zakończone wczoraj targi E3 2019. Zjawiło się na nich ponad 200 wystawców i 66,1 tys. odwiedzających, co stanowi nieznaczny spadek 69,2 tys. osób, które hale LA Convention Center odwiedziły przed rokiem. Organizator zwrócił uwagę, że impreza zdominowała media społecznościowe. Na Twitterze przeprowadzono 3,2 miliona konwersacji o tym, co wydarzyło się na targach, a pokazy zgromadziły 1,2 miliona widzów. Dyrektor wykonawczy ESA Stanleyt Pierre-Louis powiedział:

E3 to miejsce, w którym krzyżują się drogi największych marek przemysłu interaktywnej rozrywki z największymi fanami, kształtując przyszłość. Energia i ekscytacja płynące z E3 były wyczuwalne w holach, na parkietach i konferencjach prasowych. Biliśmy rekordy, widzieliśmy niewiarygodne innowacje, przeżyliśmy zapierające dech w piersiach momenty, które zapewniły rozrywkę całemu światu. Gratulacje kieruję do naszych kreatywnych i innowacyjnych wystawców, a także partnerów, którzy uczynili tak fantastyczne E3 możliwym.

GramTV przedstawia:

Bogata oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!