News

E3 2019: targi bez Age of Empires IV. Phil Spencer wyjaśnia

pepsi, 12.06.2019 09:30 0

Fani gier strategicznych ostrzyli sobie zęby na pokaz Age of Empires IV na E3 2019. Ostatecznie obeszli się jednak smakiem, ale Phil Spencer zapewnia, że nie ma powodu do obaw.

Jednym z nieobecnych na targach E3 2019 jest nowa produkcja studia Relic Entertainment, Age of Empires IV. Microsoft na swojej konferencji ograniczył się jedynie do pokazania Age of Empires II: Definitive Edition. Nie zwolniło to jednak Phila Spencera z odpowiedzi na pytania o nową część serii. Jak zapewnił szef Xboksa, produkcja przebiega bez zarzutu i gracze nie mają się czego obawiać.

Więcej o grze powiemy jeszcze w tym roku. Relic to świetne studio, czynimy dobre postępy w produkcji. Jedną z rzeczy, która tak podobała mi się w naszym show, były wszystkie te rzeczy, których nie zdołaliśmy pokazać. Mieliśmy 60 gier, 14 z nich od wewnętrznych studiów, 12 debiutujących w następnym roku. Ja jednak wiem też nad czym pracuje The Initiative, gdzie jest Age IV i jak się ma, co robi drugi zespół w Playground, gdzie jest Turn 10 i dlaczego się nie pojawiło. 

Świetnie było mieć tak wypełniony pokaz, a jednocześnie takie rzeczy jak Age IV, które zostały już ogłoszone, ale przez jakiś czas nie były pokazywane; inne rzeczy, które może nie są jeszcze oficjalnie ujawnione, ale będą wywoływały ekscytację w ciągu roku i potencjalnie na przyszłorocznym E3. Będziemy mówili więcej o Age IV, na pewno.

Age of Empires IV zostało ogłoszone blisko dwa lata temu.

Gry komputerowe w sklepie sferis.pl

najnowsze