News

Na E3 zabrakło Fable, jednak Microsoft ma w zanadrzu jeszcze wiele niezapowiedzianych tytułów

therionee, 11.06.2019 14:22 0

Na potwierdzenie plotek jeszcze poczekamy.

 

O tym, że nowa odsłona Fable powstaje, plotkuje się już od jakiegoś czasu. Mogliśmy żywić nadzieję, że Microsoft pokaże ten tytuł podczas swej konferencji, lecz tak się nie stało. Szef Microsoft Game Studios, Matt Booty, podkreślił jednak, że firma chowa w zanadrzu jeszcze wiele tytułów, których nie prezentowała w tym roku.

Na scenie pojawiliśmy się z 60 grami, z czego 14 przygotowuje Xbox Game Studios. Musimy zatrzymać się na chwilę i wyróżnić niektóre studia, które mniej niż rok temu dołączyły do nas, a już mamy co pokazać. Jestem równie podekscytowany także tym, co chowamy w zanadrzu. Mamy mnóstwo rzeczy, których nie zaprezentowaliśmy.

Booty dodał, że Microsoft nie chce wyjawiać wszystkiego od razu, niektóre gry zachowuje, by zapowiedzieć je później. Kwestii Fable nie skomentował bezpośrednio, ale podkreślił, że mnóstwo ciekawych ogłoszeń czeka nas w przyszłym roku.

Fable podobno powstaje w Playground Games - studiu znanym z Forza Horizon. Według plotek i wideo, które wyciekło do sieci, Albion został zniszczony, cywilizacja przestała istnieć, lecz będziemy mogli podróżować w czasie i przeskakiwać między światami.


Sprawdź ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze