E3 2019: Microsoft potwierdza: nie będzie Forzy Motorsport 8 w 2019 roku

pepsi
2019/06/10 14:14
1
0

Wielkim nieobecnym wczorajszej konferencji Microsoftu na E3 była nowa Forza. Absencja wynika z prostego powodu – kolejnej odsłony serii nie doczekamy się w tym roku.

E3 2019: Microsoft potwierdza: nie będzie Forzy Motorsport 8 w 2019 roku

Utarło się, że każdego roku, niedługo po wakacjach, Microsoft wydaje nową Forzę (Motorsport naprzemiennie z Horizon). Gdyby trzymać się sprawdzonego schematu, w tym roku powinniśmy się doczekać premiery Forzy Motorsport 8. Gra nie została jednak zapowiedziana na E3 2019. – Obecnie następny Motorsport jest na etapie koncepcyjnym. To coś, co obecnie tworzymy – wyjaśnił dyrektor kreatywny serii Dan Greenwalt. W takich okolicznościach nie ma tak naprawdę czego pokazywać.

Jak zauważył przedstawiciel Turn 10, studio wspierało Forzę Motorsport 7 nową zawartością przez dłuższy okres niż w przypadku poprzednich gier (ostatnia jej porcja została udostępniona w ubiegłym miesiącu!), dlatego na kolejną część będzie trzeba poczekać dłużej. Należy się zatem nastawić, że w nową Forzę Motorsport zagramy dopiero na Xboksie następnej generacji. Konsola została krótko przedstawiona na wczorajszej konferencji Microsoftu.

GramTV przedstawia:

Fani Forzy zostali ponadto uraczeni prezentacją nowego dodatku do Forzy Horizon 4, który pozwala ścigać się samochodami zbudowanymi… z klocków LEGO.

Gry na Xboksa One w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
Illidian_Stormrage
Gramowicz
10/06/2019 20:45

Ciekawe kiedy będzie ten xbox nowej generacji, mam takie wrażenie że w ogóle.