Twórcy Serial Cleanera zapowiadają Vampire: The Masquerade - Coteries of New York

therionee
2019/06/04 15:09
0
0

Gra ma być mroczna, nastrojowa i zaoferuje dojrzałą, interaktywną opowieść dla pojedynczego gracza, osadzoną w uniwersum Vampire: The Masquerade.

Twórcy Serial Cleanera zapowiadają Vampire: The Masquerade - Coteries of New York

Polskie studio Draw Distance (wcześniej iFun4All) ogłosiło, że pracuje nad Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, czyli "jedyną w swoim rodzaju, mroczną, nastrojową i dojrzałą interaktywną opowieść dla pojedynczego gracza, osadzoną w bogatym, w pełni licencjonowanym, globalnie rozpoznawalnym uniwersum Vampire: The Masquerade –5. Edycja".

Vampire The Masquerade - Contest of New York przedstawi bezwzględną walkę o władzę między dwiema wampirzymi frakcjami - Camarillą i Anarchami, która toczy się w ciemnościach nocy na ulicach Wielkiego Jabłka. Jako przedstawiciel jednego z legendarnych, wampirzych Klanów, będziemy mogli korzystać z unikatowych Dyscyplin, co przełoży się na różnice w sposobie rozwiązywania problemów i kwestie dialogowe. W zależności od wybranego bohatera i decyzji, otrzymamy dostęp do innych zadań i rozmów z bohaterami niezależnymi. W grze będzie można dotrzeć do różnych zakończeń.

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York zaoferuje główny wątek fabularny oraz zadania poboczne, które pozwolą nam stworzyć własną koterię, ukształtować relacje i poziom zaufania między protagonistą a NPC-ami oraz poszerzyć wiedzę o bogatym uniwersum Vampire: The Masquerade. Gra nie tylko czerpie pełnymi garściami z bogatego świata Maskarady, ale też kreuje nowe wątki, które zostaną włączone do oficjalnego kanonu.

GramTV przedstawia:

Premiera Vampire: The Masquerade - Coteries of New York na PC i Nintendo Switch planowana jest na czwarty kwartał 2019.


Sprawdź bogatą ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!