Serial Cleaners dostanie DLC

DK
2022/10/24 21:40
0
0

Na razie nie znamy wielu szczegółów.

Pierwsza część produkcji od krakowskiego Draw Distance nie była bez wad, ale zainteresowała wiele osób – głównie ze względu na oryginalny pomysł na rozgrywkę. Kontynuacja, która zadebiutowała 22 września, również zyskała rzesze zwolenników i zebrała pozytywne opinie – chwalono przede wszystkim design poziomów i wciągający gameplay. Teraz okazało się, że Serial Cleaners otrzyma dodatek.

Serial Cleaners dostanie DLC

Jak podaje m.in. portal Inwestycje.pl, krakowskie studio Draw Distance poinformowało, że na mocy aneksu do umowy wydawniczej z wydawcą 505 Games SPA zobowiązało się do wyprodukowania DLC. Konkrety w tej kwestii nie są na razie znane – nie wiemy, co dokładnie będzie zawierać rozszerzenie. Nie znamy też – choćby przybliżonej – daty premiery dodatku.

Recenzja Serial Cleaners na GRAM.pl

Na GRAM-ie publikowaliśmy recenzję Serial Cleaners. Naszemu redaktorowi produkcja o sprzątaniu miejsc zbrodni zdecydowanie się podoba – w grze docenił on mnóstwo nowości, rozbudowane plansze i zbalansowany poziom trudności. Jego zdaniem Sprzątacze zasługują na mocne 8/10. Całą opinię zamieściliśmy tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!