News

Największe klasyki pecetowego RPG trafią na konsole jeszcze w tym roku!

pepsi, 31.05.2019 20:18 4

Skybound Games i Beamdog potwierdziły swój plan przeniesienia klasycznych tytułów RPG na konsole. Stanie się to jeszcze w tym roku, a już teraz można podziwiać zwiastun.

 

Jak informowaliśmy już w lutym, Baldur’s Gate, Neverwinter Nights, Icewind Dale i Planescape: Torment trafią na konsole. Teraz Skybound Games i Beamdog potwierdziły, że do premiery tych klasycznych tytułów (BG ukaże się wraz z dodatkiem Siege of Dragonspear, udostępniona zostanie też druga część) dojdzie jesienią bieżącego roku. Do Europy trafią 27 września. Wyjątek stanowi Neverwinter Nights: Enhanced Edition, które w pudełkowym wydaniu na Stary Kontynent zawita dopiero 6 grudnia.

Twórcy zadbają o pełnoekranową rozdzielczość, sterowanie zoptymalizowane pod konsolowe kontrolery, nowe nagrania głosowe, bardziej rozbudowane opcje tworzenia postaci, usprawniony multiplayer, przerobiony interfejs użytkownika a nawet nową zawartość, postacie i klasy. Poniżej przedstawiamy pierwszy trailer klasyków gatunku RPG w wersjach konsolowych.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=lhunANhX3WA

 

 

najnowsze