News

Warsaw Games Show 2019 już w ten weekend w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie!

gram.pl, 30.05.2019 17:30 0

Dużo gier i atrakcji czeka na fanów gier oraz popkultury w podwarszawskim Nadarzynie. Actina partnerem technologicznym imprezy.

 

Już od 31. maja do 2. czerwca w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się kolejna edycja Warsaw Games Show połączona z Warsaw Comic Con, która została objęta przez firmę Actina patronatem technologicznym. Gram.pl natomiast objął Warsaw Games Show swoim patronatem medialnym.

Czeka tam na was wiele atrakcji! Wielbiciele zmagań e-sportowych zmagań oficjalne rozpoczęcie Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends. Pierwsze rozgrywki rozpoczną się już 1 – 2 czerwca, a widzowie będą mogli obserwować zmagania na żywo na trybunach w Centrum Targowo-Kongresowym, jak również podczas transmisji live. Poza rozgrywkami w League of Legends organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych aktywności – nowości wydawnicze (m.in. RAGE 2, Chernobylite), strefy free 2 play, spotkania z twórcami YouTube oraz warsztaty dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z game-devem. 

Podczas sąsiadującego z WGS Warsaw Comic Con fani filmów oraz seriali będą mogli spotkać swoje ulubione gwiazdy, a całości dopełnią strefy gier planszowych czy cosplayerzy.

W ten weekend warto wybrać się do Nadarzyna! Mamy nadzieję, że widzimy się na miejscu.

 

najnowsze