Pokémon Detective Pikachu zmierza na Nintendo Switch, zapowiedziano mobilną grę Pokémon Masters

therionee
2019/05/29 13:03
0
0

Pokémon Detective Pikachu jest sequelem Detective Pikachu, które w 2016 roku trafiło na 3DS.

Pokémon Detective Pikachu zmierza na Nintendo Switch, zapowiedziano mobilną grę Pokémon Masters

Podczas konferencji prasowej The Pokémon Company, firma zapowiedziała nową grę na Nintendo Switch: Pokémon Detective Pikachu. Jest to sequel Detective Pikachu, które w 2016 roku trafiło na 3DS. 31 maja w Polsce debiutuje film o detektywie Pikachu, który jest luźno oparty na wydarzeniach z gry. W grze zobaczymy inne zakończenie niż na kinowym ekranie. Na razie nie podano szczegółów ani nie zaprezentowano rozgrywki.

Wczytywanie ramki mediów.

To nie jedyne ogłoszenie, jakie przygotowało The Pokémon Company. Zapowiedziano także Pokémon Home, czyli usługę powiązaną z Pokémon Bank, Go, Let's Go oraz Sword & Shield. Do usługi możemy wrzucić swe Pokémony a następnie (korzystając ze smartfona) wymieniać się nimi z innymi graczami, lokalnie i przez sieć. Premiera przewidywana jest na początek 2020.

Trzecie ogłoszenie to gra Pokémon Sleep - z pomocą nowego urządzenia Pokémon Go Plus+ będziemy mogli trenować stworki także podczas snu. Urządzenie można położyć przy poduszce, gdy śpimy. Można będzie z niego korzystać także jak ze standardowego Go Plus. Premiera w 2020 roku.

GramTV przedstawia:

I wreszcie czwarte ogłoszenie - zapowiedziano grę mobilną Pokémon Masters. Powstanie przy współpracy The Pokémon Company i DeNa. W grze powalczymy ze znanymi trenerami. Gra ma ukazać się w tym roku na urządzeniach z iOS i Androidem.


Sprawdź bogatą ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!