News

EA zapowiada oficjalnie nową odsłonę Need for Speed, gra nie będzie prezentowana na E3

therionee, 29.05.2019 15:44 0

NFS istnieje już 25 lat, ale EA nie zamierza patrzeć wstecz i wspominać, lecz patrzeć w przyszłość.

 

 

Nowa odsłona Need for Speed – jak mówił dyrektor wykonawczy EA, Andrew Wilson – ma być “Odnowieniem fantazji o street racerze z gliniarzami, która leży u podstaw tej marki”. Teraz EA postanowiło oficjalnie ogłosić nadchodzącą odsłonę serii na swym blogu, podkreślając, że to gra jest najważniejsza, a nie jej promowanie. Z tego względu na razie nie zdradzono zbyt wielu szczegółów. 

Ten rok jest w pewien sposób wyjątkowy dla NFS, ponieważ jest to 25. rocznica istnienia serii. Te lata minęły szybko i nie możemy się doczekać, by rozpocząć 26. rok nową grą NFS. Choć mamy wiele wspaniałych wspomnień z owych dwudziestu pięciu lat, nie chcemy patrzeć wstecz i wspominać. Nasze oczy skierowane są ku przyszłości. Jednak choć skupiamy się na przyszłości, zwłaszcza w tym roku, wiele myśleliśmy o tym, co NFS znaczy dla was i - co ważniejsze - mamy nadzieję, że będzie znaczył.

EA wyjaśniło również, że w centrum NFS zawsze stały samochody i personalizacja - bez któregokolwiek z tych elementów to nie byłaby ta sama gra. Firma, wbrew tradycji, nie zamierza udostępnić teasera już teraz. Z wpisu na blogu możemy się dowiedzieć, że gra nie będzie prezentowana podczas EA Play na E3:

Czy usłyszycie więcej o nowym NFS-ie? Tak. Czy ukaże się w tym roku? Tak. Czy przygotowujemy coś na czerwiec? Nie. To są trzy proste odpowiedzi, ale chcieliśmy dać wam znać, co planujemy, zanim zaczniecie pytać "gdzie jesteście?". Naszym celem jest przygotować prawdziwie zapadającą w pamięć grę wyścigową na 25 rocznicę NFS zamiast serii wydarzeń ją promujących. Gra jest najważniejsza.


Zamów Need for Speed: Payback w sklepie Sferis.pl

najnowsze