News

Powrót do klasycznego street racera z glinami – taki ma być tegoroczny Need for Speed

Patryk Purczyński, 09.05.2019 18:22 1

Niewiele na razie wiadomo o tegorocznej odsłonie Need for Speeda. Nieco ogólnych informacji na temat gry zdradził Andrew Wilson.

Jeśli zapowiedzi dyrektora wykonawczego Electronic Arts znajdą pokrycie w rzeczywistości, fani serii Need for Speed doczekają się w tym roku powrotu do klasycznego, bodaj najbardziej lubianego kształtu cyklu. - Odnowimy fantazję o street racerze z gliniarzami, która leży u podstaw tej marki – zapewnił Andrew Wilson. Ostatnie odsłony serii, Need for Speed Payback z 2017 roku i Need for Speed z 2015, nie zaskarbiły sobie sympatii fanów i krytyków. Powrót do tego, co najbardziej sprawdzone, nie wydaje się więc najgorszym pomysłem.

Na razie Electronic Arts nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie nowej odsłony Need for Speeda. Już teraz wiadomo jednak, że gra trafi do sklepów pod koniec tego roku. Wydawca nie kryje się również ze swoimi ambitnymi założeniami dotyczącymi sprzedaży tytułu.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.