News

Kolejna darmowa gra na Epic Games Store. Coś dla fanów Podróży

pepsi, 23.05.2019 20:22 0

Epic Games Store nie przestaje rozdawać darmowych gier. Po World of Goo przyszedł czas na ciepło przyjętą grę studia Tequilla Works z 2017 roku, RiME.

RiME to kolejna gra udostępniona przez operatorów sklepu Epic Games Store zupełnie nieodpłatnie. Normalnie za produkcję studia Tequilla Works należy zapłacić ponad 100 zł, zatem trafiła nam się nie lada okazja. Sam tytuł również prezentuje wysoką jakość, co wynikało już z recenzji, które ukazały się tuż po premierze gry w maju 2017 roku. 

“Wciel się w postać chłopca, który obudził się na tajemniczej wyspie po gwałtownej burzy. Oprócz chłopca na wyspie są tylko dzikie zwierzęta, dawno zapomniane ruiny i masywna, przyciągająca uwagę wieża. Młody bohater, kierując się rozsądkiem i chęcią wydostania się z wyspy, a także wskazówkami pomocnego lisa, musi zbadać tajemniczą wyspę, dotrzeć na szczyt wieży i odkryć jej ściśle strzeżone sekrety” – brzmi oficjalny opis RiME.

Grę można pobierać za darmo na Epic Games Store od dziś do 30 maja. Uprzednio sklep nieodpłatnie udostępnił World of Goo, a następne w kolejce czeka już City of Brass

 

 

najnowsze