Meet Point na PGE Narodowym już w ten weekend!

gram.pl
2019/05/22 15:40

Producent komputerów gamingowych Actina objął imprezę swoim patronatem technologicznym.

Meet Point na PGE Narodowym już w ten weekend!

Już w ten weekend, 23 – 26 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Meet Point na PGE Narodowym – wydarzenie dla wielbicieli elektronicznej rozrywki, e-sportu, jak również szeroko rozumianej popkultury. Partnerem technologicznym imprezy jest producent komputerów gamingowych Actina.

Strefa Gamingu na PGE Narodowym:

W tym roku uczestnicy imprezy będą mogli w strefie gamingu sprawdzić swoje umiejętności w takich grach jak Apex Legends, World War 3, Mortal Kombat 11 oraz Counter Strike: Global Offensive. Nie zabraknie również specjalnej strefy retro, w której odbędzie się nostalgiczna podróż do czasów Amigi, Commodore czy Pegasusa. Dodatkowo na graczy będą również czekać premierowo Total War: Three Kingdoms (polska premiera gry!), jak również prezentacja RAGE 2 przygotowana przez Cenegę. Z kolei CDP zaprezentuje na Narodowym takie tytuły jak We. The Revolution, Book of Demons, V-Rally 4 oraz Dritftland: The Magic Revival.

Dodatkowo Meet Point na PGE Narodowym to idealny moment na spotkanie swoich ulubionych twórców YouTube. Nowością jest również specjalna strefa popkultury azjatyckiej dla wszystkich fanów mangi, anime i nie tylko.

E-sport – Games Clash Masters oraz PACTit Challenge – Ladies 4:

GramTV przedstawia:

W ubiegłym toku na Meet Poincie ogłoszono projekt Games Clash Masters. W tym roku natomiast na Stadionie Narodowym odbędzie się turniej kwalifikacyjny do finałów Games Clash Masters CS:GO w Gdyni z pulą nagród wynoszącą 100 000$! W akcji zobaczymy m.in. formację Actina Pact, a całość rozgrywek będzie można oglądać na miejscu, jak również za pośrednictwem kanału w serwisie Twitch.

To nie jedyny turniej, który odbędzie się na PGE Narodowym. Po raz czwarty Actina oraz Actina Pact organizuje turniej PACTit Challenge – Ladies skierowany do kobiet. Tym razem będą to starcia 5v5, a do wygrania będzie cenny sprzęt gamingowy oraz tygodniowe bootcampy w gaming housue Actina House. Zapisy nadal trwają.

Nie może was tam zabraknąć! Informacje na temat biletów oraz szczegółowy plan atrakcji znajdziecie na stronie Meet Point.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!