News

Wiedźmin 3 - pożegnaj śmieciowy asortyment u wiedźmińskich kupców, dzięki modyfikacji

LM, 22.05.2019 21:55 0

Rynek centralnie sterowany fanowskimi modami.

Nie da się ukryć, że wiedźmiński fach nie należy do najłatwiejszych – narażanie życia w walce z potworami za garść monet i okazyjna eksterminacja rozrzuconych po wykreowanym świecie siedlisk wszelkich kreatur. Takie aktywności potrafią zmęczyć, szczególnie jeśli obok olejów i eliksirów dysponujemy jedynie zdezelowanym pancerzem i pamiętającym czasy Koniunkcji Sfer srebrnym ostrzem. Na szczęście twórcy oddali w nasze ręce bogate zestawy wiedźmińskiego ekwipunku, ale oczywiste jest, że nie wszyscy poświęcą czas, by go kompletować. Tym ostatnim pozostaje wizyta u lokalnych rzemieślników i kupców, ale niestety zazwyczaj ich asortyment pozostawia wiele do życzenia – głównie przez zaśmiecanie go całkowicie bezużytecznymi z punktu widzenia poziomu Geralta przedmiotami. Odpowiedź na takie sytuacje znalazł użytkownik znany jako teiji25.

Ten przygotował stosowną modyfikację, dzięki której z oferty kupców znikną wszystkie śmieciowe elementy wyposażenia – czytaj: wszystkie poza unikatami, które też obłożone są pewnymi obostrzeniami. Unikaty muszą reprezentować poziom przynajmniej siedmiu poziomów niżej niż aktualny stan rozwoju naszego zabijaki. Oczywiście wszystko na równi lub z poziomem wyższym niż ten Geralta pozostało aktywne. Jedynym wyjątkiem są kusze – te pozostały bez zmian. Całość jedynie ukrywa bezużyteczne elementy, tym samym w dowolnym momencie możemy wyłączyć filtr moda, by otrzymać do nich dostęp. Cóż, czas to pieniądz, także w wiedźmińskim świecie.

Wszystkie pliki modyfikacji Improved Merchants wraz z instrukcją instalacji znajdziecie pod tym adresem. Mod opracowano z myślą o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon od studia CD Projekt RED.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze