News

Błąd w Counter-Strike: Global Offensive pozwala zmieniać kształt granatów dymnych

LM, 20.05.2019 20:25 0

W pakiecie również wyłączanie efektów graficznych po wybuchu koktajlu Mołotowa.

Jeśli jesteście stałymi bywalcami na oficjalnych serwerach najnowszej odsłony gry Counter-Strike – Global Offensive, to zapewne zainteresuje Was odkrycie, którym podzielił się na Twitterze użytkownik znany jako DonHaci. Ten wykrył pewną nieprawidłowość w obecnej wersji sieciowej strzelaniny, która odpowiednio wykorzystana może zapewnić wtajemniczonym nieuczciwą przewagę.

Okazuje się, że po wpisaniu odpowiedniej komendy w konsoli na oficjalnych serwerach możemy moderować wygląd dymu wywołanego przez jeden z dostępnych w grze granatów. Polecenie zmienia sposób, w jaki wyświetlany jest dym z granatu, ale jeśli przypiszemy komendę do skrótu klawiszowego, to szybko jesteśmy w stanie przebiegać pomiędzy rozmaitymi kształtami, aż uzyskamy taki, który pozwoli nam widzieć przez dym, jednocześnie pozostając w ukryciu. Błąd dotyczy również ognia po wybuchu koktajlu Mołotowa – w tym przypadku ogień znika na krótką chwilę, ale jeśli powtórzymy komendę ze skrótu, to płomień nie będzie ograniczał naszej widoczności. Zabawę z granatem dymnym możecie zobaczyć na załączonym poniżej wideo.

Counter-Strike: Global Offensive dostępne jest na PC od sierpnia 2012 roku. Jeszcze przed końcem minionego roku gra przeszła na model biznesowy free-to-play i doczekała się trybu battle royale.

https://twitter.com/DonHaci/status/1130221359731224582?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1130221359731224582&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fcounter-strike-global-offensive%2Fcsgo-smoke-glitch

Fanów pecetowego grania zaskoczy bogata oferta gier na PC w sklepie Sferis.pl.

najnowsze