News

Nadchodzi Dota Underlords - Valve zarejestrowało znak towarowy

LM, 16.05.2019 11:01 0

Więcej o grze dowiemy się zapewne podczas tegorocznej edycji turnieju Dota 2 The International.

Użytkownicy forum ResetEra odkryli, że firma Gabe’a Newella na początku maja złożyła wniosek o rejestrację nowego znaku towarowego. W nim figuruje nazwa Dota Underlords, która bezsprzecznie ma być wykorzystana na potrzeby nowej gry wideo. Wniosek został błyskawicznie zatwierdzony, więc teraz pozostaje nam już tylko czekać, aż amerykańskie studio zdecyduje się ujawnić pierwsze konkrety produkcji.

Niewykluczone, że pierwsze pogłoski usłyszymy w kuluarach nadchodzącego E3, aczkolwiek oficjalnej zapowiedzi powinniśmy wyglądać raczej przy okazji tegorocznej edycji turnieju gry Dota 2 – The International 2019. To podczas wspomnianej imprezy w 2017 roku Valve pokusiło się o zapowiedź swojej karcianki Artifact, więc możemy przypuszczać, że nie inaczej będzie tym razem.

O tym, że Valve powraca na rynek w roli producenta, możemy słyszeć już od jakiegoś czasu, ale na razie jedynym tego dowodem jest niezbyt udana karcianka Artifact. Oczywiście fani po powrocie Valve spodziewają się raczej kontynuacji takich serii jak Portal czy Half-Life, ale studio wciąż nie zdecydowało się nawet na zapewnienie, że te kiedykolwiek powstaną. Jeśli to się zmieni, to z pewnością się o tym dowiecie.


Miłośników pecetowego grania zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą gier na PC w sklepie Sferis.pl.

najnowsze