News

Tryb sieciowy Red Dead Redemption II na PS4 do wypróbowania bez PlayStation Plus

LM, 15.05.2019 20:40 0

Niestety oferta zarezerwowana jest wyłącznie dla posiadaczy gry na konsolach firmy Sony.

Jeszcze kilka godzin temu przybliżyliśmy Wam garść szczegółów związanych z najnowszą aktualizacją trybu wieloosobowego w grze Red Dead Redemption II – Red Dead Online. Wraz z nią moduł sieciowy oficjalnie opuścił fazę testów beta i doczekał się premiery, którą możecie świętować, nawet jeśli nie należycie do grona subskrybentów usługi PlayStation Plus.

Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami Rockstar Games do 27 maja możecie testować Red Dead Online na konsolach PlayStation 4 bez aktywnej subskrypcji sieciowej na sprzęcie japońskiego giganta. Tym samym, jeśli po ograniu singla przymierzaliście się do zabawy w module sieciowym, to w najbliższym czasie możecie go przetestować, nie wydając dodatkowej złotówki.

Red Dead Redemption II zadebiutowało w październiku minionego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Pecetowa wersja tytułu nie została nawet zapowiedziana przez wydawcę i pomimo licznych pogłosek na jej temat wciąż nie mamy stuprocentowej pewności, że ta powstanie.


Szukasz gry na PlayStation 4? Sprawdź bogatą ofertę konsolowych tytułów w sklepie Sferis.pl.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.