Aktualizacja Red Dead Online dodaje nowe misje i pokera

therionee
2019/05/15 09:40
0
0

Rockstar dziękuje wszystkim, którzy do tej pory pomagali w beta-testach.

Aktualizacja Red Dead Online dodaje nowe misje i pokera

Rockstar wzbogacił Red Dead Online o nową zawartość w najnowszej, sporej aktualizacji. Pierwszą nowością są kolejne misje Jessiki LeClark, która próbuje dowiedzieć się, kto zabił jej męża. Dodano nowe misje dla graczy honorowych i tych, którzy mają na bakier z prawem - zadania te można wykonywać solo lub w kooperacji. W świecie gry dodano także szereg misji Free Roam, w których pojawiają się postaci z fabularnego trybu RDR2, jak np. farmerzy świń z Abederdeen. Są też wyzwania typu kto złowi największą rybę w określonym czasie, kto ustrzeli najwięcej ptaków albo zbierze najwięcej ziół.

Można też brać udział w dynamicznych wydarzeniach i pomagać nieznajomym, którzy znaleźli się w tarapatach (lecz uwaga na spryciarzy, którzy chcą ograbić samotnych podróżnych). Można również grać w pokera (w rozgrywkach prywatnych lub publicznych) w maksymalnie sześcioosobowym gronie. Jest też tryb Overrun Showdown, w którym dwie drużyny starają się przejąć kontrolę nad jak największym terenem i utrzymać go dłużej niż rywale.

Kolejne nowości to rewolwer LeMat, nowe ubrania i gesty. Gracze otrzymają także 5 złotych sztabek, możliwość zdobywania o 25% więcej doświadczenia w różnych trybach oraz 25% więcej pieniędzy i złota ze skrzynek. Posiadacze edycji Ultimate otrzymają także 100 dolarów RDO oraz gest podcięcia gardła.

Dodano także funkcję "Playing Styles", dzięki której można określić własny styl gry. Styl ofensywny (domyślny) to coś dla graczy, którzy chętnie wdają się w walki z innymi. Styl defensywny to coś dla osób, które wolą eksplorować niż wdawać się w konflikty.

W grze dodano również szereg ulepszeń i zmian w balansie.

W dalszych planach jest dodanie różnych ról - latem będzie można rozpocząć karierę łowcy nagród, szukać w świecie skarbów i egzotycznych przedmiotów na sprzedaż lub pobawić się w kupca.

GramTV przedstawia:

Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Czekamy też na potwierdzenie plotek o pecetowej wersji gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!