News

Google uruchamia w Polsce YouTube Music i YouTube Premium

therionee, 15.05.2019 19:45 0

Konkurencja dla Spotify, Apple Music, Netflix czy HBO GO.

 

 

YouTube Music i YouTube Premium są już oficjalnie w Polsce. Usługa streamingu muzyki YouTube Music (dostępna na PC oraz urządzeniach mobilnych z iOS lub Androidem) umożliwia odsłuchiwanie całych albumów wybranych artystów, singli, nagrań z koncertów, coverów i nie tylko. Poszczególne utwory można wyszukiwać po fragmentach tekstów. Można także korzystać z tysięcy rozmaitych playlist. Korzystając z darmowej wersji (podobnie jak w Spotify) musimy liczyć się z reklamami. Jeśli ich sobie nie życzymy, możemy wykupić YouTube Music Premium (miesięczny koszt to 19,99 zł / plan rodzinny dla maksymalnie 6 osób to koszt 29,99 zł), które pozwala również na odsłuchiwanie muzyki w tle, pobieranie utworów i odtwarzanie ich offline. Przez dwa tygodnie od premiery można wykorzystać specjalną ofertę i testować usługę przez trzy miesiące za darmo. Można również wykorzystać 30-dniowy okres próbny.

Miłośnicy seriali i filmów mogą z kolei skorzystać z YouTube Premium (miesięczny koszt 23,99 zł / plan rodzinny 35,99 zł) i uzyskać dostęp do katalogu YouTube Originals oraz całej oferty YouTube Music Premium. Przez pierwsze trzy miesiące z usługi można korzystać za darmo.

Więcej szczegółów na polska.googleblog.com

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.