News

BioWare zapowiada serwery testowe Anthem dla PC

Małgorzata Trzyna, 26.04.2019 13:07 0

Być może BioWare uruchomi też serwery testowe dla konsol.

BioWare próbuje znaleźć sposób na naprawienie Anthem - szuka nowych osób, które m.in. rozwiążą problemy z systemem łupów. Studio skupia się też na eliminacji błędów, opóźniając prace nad nowymi funkcjami. Niedawno wprowadziło możliwość zmiany wyposażenia podczas wykonywania misji. Teraz planuje uruchomienie serwerów testowych dla PC (być może w przyszłości także dla konsol), by lepiej zrozumieć, co graczom sprawia przyjemność i które elementy wymagają poprawek.

- Nauczyliśmy się tego, że nie powinniśmy ogłaszać niektórych rzeczy przedwcześnie - pisze BioWare na Reddicie. - Jest wiele czynników, które mogą pokrzyżować nam plany, czy to błędy i problemy ze stabilnością, oceny graczy, problemy z daną funkcją, które powodują, że prace zajmują więcej czasu. Zamierzamy mówić o nowej zawartości i funkcjach dopiero w momencie, gdy prace zbliżają się ku końcowi.

- Równocześnie chcielibyśmy mieć więcej sposobów na zbieranie waszych opinii i abyście mówili nam, co sprawia wam przyjemność (a co nie). Aby zrealizować ten plan, wprowadzamy Player Feedback Environment (PFE), który pozwoli nam zbierać wasze opinie zanim wprowadzimy na zwykłe serwery najważniejsze funkcje (na razie tylko na PC).

najnowsze