News

Powstaje gra planszowa Devil May Cry: The Bloody Palace

Małgorzata Trzyna, 09.04.2019 15:09 0

Zbiórka na Kickstarterze ruszy tej wiosny.

Wydane w marcu Devil May Cry 5 zostało przyjęte z ogromnym entuzjazmem. Dla fanów, którym nigdy dość walk z demonami, mamy dobrą wiadomość - będzie można wcielić się w ulubionych bohaterów i walczyć nie tylko przed ekranem. Steamforged Games opracuje grę planszową Devil May Cry: The Bloody Palace, (jak nazwa wskazuje, opartą wyłącznie na trybie Bloody Palace), a gracze będą rywalizowali ze sobą, by osiągnąć najwięcej punktów stylu. Nie wyjaśniono dokładnie zasad, niemniej wygląda na to, że w walkach w wersji papierowej będziemy wykorzystywać karty. Do wyboru będziemy mieli Dantego, Nero, Trish i V. Niewykluczone, że będzie więcej bohaterów, w zależności od tego, ile uda się zebrać pieniędzy na Kickstarterze. Zbiórka zostanie przeprowadzona tej wiosny.

Steamforged Games już wcześniej zbierało pieniądze na Kickstarterze na gry planszowe oparte na słynnych tytułach: na Horizon Zero Dawn i Resident Evil 2 udało się zebrać po 1 milionie dolarów, zaś na grę Dark Souls - 4 miliony. W planszówce Dark Souls udało się świetnie uchwycić trudne walki z bossami. Ekipa słynie także z wysokiej jakości miniaturowych figurek.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.