News

Mod do Sekiro: Shadows Die Twice znakomicie ułatwia rozgrywkę

Małgorzata Trzyna, 05.04.2019 15:55 0

Mod pozwala też zdjąć limit liczby klatek na sekundę, grać w trybie 21:9 czy dostosować FOV.

Sekiro: Shadows Die Twice na PC nie oferuje zbyt rozbudowanych opcji dostosowania grafiki. Przygotowana przez użytkownika uberhalit modyfikacja pozwala jednak wyłączyć limit klatek na sekundę, wybrać rozdzielczość odpowiednią dla ekranów 21:9 czy dostosować FOV.

To jednak nie wszystko. Dzięki modowi będziemy mogli także zmienić szybkość poruszania się postaci i świata gry, co oznacza, że można np. spowolnić bossa, którego nie możemy pokonać, zachowując przy tym własną prędkość. Oszustwo? Cóż, zawsze można po prostu potraktować rozgrywkę w zwolnionym tempie jako trening, a później powrócić do normalnego trybu.

W modyfikacji można także włączyć statystyki: licznik śmierci lub licznik zabitych przeciwników.

Zainteresowani mogą pobrać mod z nexusmods.com lub github.com. Mod nie zmienia plików gry, działa we wszystkich wersjach Sekiro: Shadows Die Twice.

Podczas gry przyda się także mapa bossów i przedmiotów do zdobycia oraz wideo, na którym gracz pokonuje wszystkich bossów, nie otrzymując obrażeń.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.