News

Wystartowała zbiórka na Firmament. Cyan chce zebrać 1,3 miliona dolarów

Małgorzata Trzyna, 26.03.2019 17:38 0

Firmament będzie utrzymane w duchu Myst, Riven i Obduction.

Cyan postanowiło ponownie zwrócić się do fanów na Kickstarterze, startując ze zbiórką na "fabularną, enigmatyczną przygodówkę nowej generacji" - Firmament. Gra będzie utrzymana w duchu Myst, Riven i Obduction. Celem zbiórki jest zgromadzenie blisko 1,3 miliona dolarów. Firmament zmierza na PC, Oculus Rift oraz HTC Vive, premiera przewidywana jest na lato 2020. Poprzednie zbiórki Cyan, na Obduction i Myst 25th Anniversary Collection, zakończyły się sukcesem.

- Dzięki Kickstarterowi możemy poprosić fanów o pomoc w sfinansowaniu takich gier, nad jakimi lubimy pracować i w jakie oni lubią grać - powiedziałRand Miller, szef Cyan. - Każdy, kto zna Cyan, rozumie, że zawsze poszerzaliśmy granice w kreowaniu światów. Wierzymy, że VR to kolejny krok na drodze ewolucji, dzięki któremu można będzie jeszcze bardziej zanurzyć się w naszych światach. Z pomocą naszych fanów, którzy dorzucą się do zbiórki na Kickstarterze, będziemy mogli wykorzystać kreatywne możliwości. Z pewnością gracze pokochają tę grę.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.