News

Brendan Greene rezygnuje z funkcji lidera ekipy pracującej nad PlayerUnknown's Battlegrounds

Małgorzata Trzyna, 13.03.2019 16:58 0

Greene poprowadzi zespół "PUBG Special Projects".

Brendan Greene, znany jako PlayerUnknown, ogłosił, że nie będzie już stał na czele ekipy pracującej nad PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG). Przewodził on zespołowi przez ostatnie pięć lat, teraz rolę tę obejmie obecny dyrektor artystyczny, Taeseok Jang. Greene będzie szefem PUBG Special Projects - oddziału PUBG Corp i przeniesie się z siedziby PUGB Corp w Seulu w Korei Południowej do Amsterdamu. Nadal będzie też pełnić funkcje doradcze jako Consulting Creative Director.

- Minione pięć lat mojego życia kręciło się wokół battle royale - powiedział Greene. - Od wczesnych dni prac nad modem do szansy na stworzenie własnej wizji battle royale, PlayerUnknown's Battlegrounds. To była niesamowita podróż, nasza gra osiągnęła takie szczyty, jakich się nie spodziewałem. Patrzenie, jak gra rozwijała się i stała się tym, czym jest dziś, jest spełnieniem marzeń. Nie wystarczy mi słów, by wystarczająco podziękować fanom i niesamowitemu zespołowi PUBG Corporation.

- Spędziłem minione dwa lata w drodze, spotkałem wielu z was na konwentach i innych wydarzeniach, co było fantastycznym doświadczeniem, jednak brakowało mi miejsca, które mógłbym nazwać domem i pokoju do gier. Nie mogę się doczekać by rozpocząć nową podróż z nową ekipą w nowym mieście, znów grać w gry i przekonać się, co przyniesie przyszłość.

najnowsze