Star Wars Battlefront III wciąż żywy – zobacz najnowszy gameplay z modyfikacji Legacy

LM
2019/03/09 16:35

Twórcy moda zaprezentowali tryb ground-to-space z opcją walki na powierzchni planety lub w przestrzeni kosmicznej.

Ekipa odpowiedzialna za modyfikację inspirowaną skasowaną grą studia Free Radical – Star Wars Battlefront IIIBattlefront III Legacy – opublikowała w sieci ponad 10-minutowy zapis rozgrywki prezentujący bieżący stan projektu. Na załączonym do wiadomości gameplayu możemy zobaczyć w akcji tryb ground-to-space, który umożliwi kierowanie rozmaitymi statkami kosmicznymi, by walczyć na powierzchni planety, albo udać się w przestrzeń kosmiczną. Całość korzysta z elementów klasycznego Star Wars Battlefront II, ale znajdziemy też tu nieco zawartości nawiązującej do nowoczesnych odsłon cyklu Battlefront od DICE czy serii The Force Unleashed.

Jak zapewniają twórcy, modyfikacja doczeka się jeszcze wielu graficznych poprawek, a także szeregu usprawnień na gruncie mechanizmów rozgrywki. Ostatecznie dla każdej frakcji w grze znajdziemy pięć klas podstawowych – Infantry, Heavy, Engineer, Sniper, Pilot – oraz trzy klasy specjalne. Obok tego bohaterowie doczekają się nowych ataków i ich kombinacji, umiejętności specjalnych oraz dedykowanych im animacji. Modyfikacja ukaże się w dwóch wersjach – jako nakładka na oryginalnego Star Wars Battlefront II oraz nieco okrojonej, ale samodzielnej. Kiedy? Tego jeszcze nie wiemy, a twórcy upraszają, żeby zainteresowani przestali nieustannie o to pytać.

GramTV przedstawia:

Poniżej znajdziecie wspomniany gameplay, a przy okazji przypominamy, że nad wskrzeszeniem skasowanego projektu pracuje też inny zespół, który przeniósł całość na silnik Unreal Engine 4, a pod tym adresem możecie rzucić okiem na fragmenty rozgrywki z Galaxy in Turmoil.

Komentarze
1
Silin_Xeadon
Gramowicz
09/03/2019 18:24

Damn, jaram się :)