Informacje o Apex Legends wyciekły rok temu, ale nikt nie chciał uwierzyć w doniesienia

Małgorzata Trzyna
2019/03/01 14:48

Menadżer społecznościowy Respawn pamięta ulgę, jaką poczuł, kiedy użytkownicy Reddita stwierdzili, że Titanfall + battle royale to bzdura.

W sieci krąży wiele plotek o grach - czasem są to prawdziwe przecieki, czasem informacje wyssane z palca i trudno odróżnić jedne od drugich. Informacje o Apex Legends wyciekły już rok temu, ale nikt nie chciał w nie uwierzyć. 20 marca 2018 użytkownik Reddita hiticonic wysłał obraz minimapy gry mającej być "połączeniem Titanfalla i battle royale". Inni (nieliczni) użytkownicy reagowali zgodnie: "Mam nadzieję, że to nieprawda" - pisał ThaiMylace. "Lepiej żeby nie dodawali battle royale w następnej grze" - oświadczył Ill_Blitz_lII. "TO NIE JEST PRAWDZIWE" - stwierdził CJMO1. Menadżer społecznościowy w Respawn, Jay Frechette, cieszył się, czytając komentarze niedowiarków. "Haha, pamiętam to! To była ulga, że ludzie nie wierzyli, myślałem sobie - cóż, za rok ten użytkownik będzie mógł powiedzieć, że miał rację." Na załączonej grafice, którą hiticonic udostępnił blisko rok temu, widać mapę, na której można obecnie grać w Apex Legends (jest jednak obrócona).

Kiedy wątek został odgrzebany, do dyskusji dołączył także hiticonic, który napisał, że wreszcie może zgarnąć zasłużone punkty i poprosił, by użytkownicy przestali wysyłać mu redditowe złoto, które do niczego nie jest mu potrzebne.

GramTV przedstawia:

Apex Legends błyskawicznie zdobyło ogromną popularność. Wniosek z tego taki, że Respawn wybrało dobrą strategię, wydając grę niespodziewanie, bez prób przekonywania graczy zapowiedziami i trailerami.

Oczywiście, plotki nadal należy traktować z rezerwą.

Komentarze
2
Numenpl
Gramowicz
03/03/2019 17:39
20 godzin temu, Crad999 napisał:

Biorąc pod uwagę, że u/hiticonic nie jest zwykłym użytkownikiem reddita, a również moderatorem r/apexlegends mocno wątpię w przypadkowość tego wycieku.

Zacznijmy od tego że wycieki informacji o grach nie istnieją. To tak naprawdę chwyt marketingowy by stworzyć zainteresowanie wśród graczy danym tytułem lub ewentualnie by mieć święty spokój gdy gracze stają się niemożliwi do uspokojenia.

Crad999
Gramowicz
02/03/2019 21:27

Biorąc pod uwagę, że u/hiticonic nie jest zwykłym użytkownikiem reddita, a również moderatorem r/apexlegends mocno wątpię w przypadkowość tego wycieku.