News

Apex Legends przyciągnęło już ponad 25 milionów graczy

LM, 12.02.2019 11:05 0

Jeszcze dzisiaj wystartuje specjalne wydarzenie z udziałem 48 najpopularniejszych streamerów platformy Twitch.

Vince Zampella pochwalił się na Twitterze, że wydane w poniedziałek 4 lutego na PC, PlayStation 4 i Xboksie One Apex Legends przetestowało już ponad 25 milionów graczy. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że w szczytowym momencie w najnowszą strzelankę battle royale bawiło się jednocześnie ponad 2 miliony użytkowników. Dla uczczenia pierwszych sukcesów twórcy opublikowali wideo z podsumowaniem minionego tygodnia, a także zapowiedzieli nadchodzące atrakcje.

Jeszcze dzisiaj na oficjalnym kanale Apex Legends wystartuje specjalne wydarzenie Twitch Rivals Apex Legends Challenge, podczas którego 48 najpopularniejszych streamerów platformy Twitch.tv, będzie próbować swoich sił w najnowszą strzelankę Respawnu. Akcja zakończy się 19 lutego. Obok tego już w najbliższych dniach na serwerach pojawi się nieco zawartości powiązanej ze zbliżającymi się Walentynkami – tym samym będziemy mieli szanse na zdobycie elementów kosmetycznych z motywem wspomnianego święta.

Zampella przypomniał też, że już w marcu wystartuje pierwszy sezon rankingowy Apex Legends, a wraz z nim nowi bohaterowie, wyposażenie i elementy kosmetyczne. Przy okazji warto wspomnieć, że jeden z graczy dokopał się do wzmianki do dodatkowych trybach solo i duo w plikach gry.

Cóż, pozostaje pogratulować sukcesu i trzymać kciuki za dalszy rozwój tytułu. Apex Legends dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami.

najnowsze