Felieton

Totalna rozwałka na 9-minutowym gameplayu z RAGE 2

LM, 13 lutego 2019 12:21 0

Tytuł ukaże się 14 maja na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Bethesda Softworks opublikowało w sieci najnowszy, 9-minutowy zapis rozgrywki z nadchodzącej produkcji Avalanche Studios – osadzonej w postapokaliptycznych realiach strzelanki RAGE 2. Ten prezentuje jedynie niewielki wycinek atrakcji, jakie czekają na nas we wrogo nastawionym świecie, a samo nagranie zostało uchwycone na późnej wersji alfa tytułu.

Nie da się ukryć, że całość cechuje ciekawa dynamika, a starcia są widowiskowe, ale mam nadzieję, że oponenci w pełnej wersji gry wykażą się trochę większą pomysłowością w przeciwstawianiu się naszemu protagoniście, niż ci, których mamy okazję oglądać na załączonym do wiadomości gameplayu.

RAGE 2 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One z datą premiery zaplanowaną na 14 maja. Tytuł w odróżnieniu od pierwowzoru korzysta z możliwości silnika graficznego Apex, ale w jego opracowaniu, obok Avalanche, mają udział również deweloperzy z odpowiedzialnego za pierwsze RAGE studia id Software. Całość skrojona jest wyłącznie pod rozgrywkę dla pojedynczego gracza.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.