EA: nowy Need for Speed, Plants vs. Zombies i Titanfall jeszcze tej jesieni

LM
2019/02/06 08:32
2
0

Obok tego przed końcem roku ukaże się Star Wars Jedi: Fallen Order.

Electronic Arts opublikowało na spotkaniu z inwestorami raport finansowy za miniony, trzeci kwartał bieżącego roku fiskalnego. Wynika z niego, że zyski osiągnięte ze sprzedaży poszczególnych tytułów są nieco poniżej spodziewanych, a przy okazji dowiedzieliśmy się nieco więcej o planach wydawniczych firmy na kolejny rok podatkowy.

Podczas spotkania EA ogłosiło, że jeszcze tej jesieni na rynek trafi kolejna odsłona serii gier wyścigowych Need for Speed, aczkolwiek nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów. Obok tego zadebiutuje nowa gra z cyklu Plants vs. Zombies oraz oczywiście zapowiadane wcześniej Star Wars Jedi: Fallen Order.

EA: nowy Need for Speed, Plants vs. Zombies i Titanfall jeszcze tej jesieni

GramTV przedstawia:

Co ciekawe, jeszcze wczoraj informowaliśmy, że Respawn Entertainment nie pracuje obecnie nad Titanfall 3, podczas gdy na konferencji Andrew Wilson ogłosił, że nowa gra powiązana z marką Titanfall ukaże się jeszcze w tym roku. Ta zaoferuje nieoczekiwany zwrot akcji w serii i pojawi się na rynku w klasycznym modelu pay-to-play. Biorąc pod uwagę fakt, że zaledwie dwa dni temu na serwery trafiło Apex Legends, możemy przypuszczać, że Titanfall doczeka się spin-offa koncentrującego się przede wszystkim na kampanii dla pojedynczego gracza. Więcej szczegółów wkrótce – zapewnił Andrew Wilson.

Powracając na chwilę do wyników EA za Q3 FY2019, warto wspomnieć, że Battlefield V trafił do 7.3 miliona graczy i przy okazji nie zapewnił takich zysków ze sprzedaży subskrypcji Origin Premier, jak oczekiwała firma. Tymczasem po grę FIFA 19 sięgnęło około 20 milionów graczy, czyli tytuł osiągnął podobny wynik do poprzedniej odsłony, ale EA liczyło na większe zainteresowanie.

Komentarze
2
Levario
Gramowicz
06/02/2019 20:34

Na Plants vs Zombies 2 nie ma pewnie co liczyć. Raczej będzie to 3 część PvZ Garden Warfare :/

Usunięty
Usunięty
06/02/2019 10:32

DLC i mikrotransakcje do nich już latem :)