News

Apex Legends – darmowe battle royale w świecie Titanfalla ukaże się w tym tygodniu?

LM, 02.02.2019 20:55 0

W sieci pojawiła się masa pogłosek związanych z nieujawnioną jeszcze produkcją studia Respawn Entertainment.

Titanfall bez Tytanów, a w dodatku darmowy i korzystający z popularnej formuły battle royale, czyli Apex Legends – nowa gra od studia Respawn Entertainment, która rzekomo już po weekendzie ma trafić na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Liczne źródła donoszą, że tytuł został już ograny przez wybranych streamerów podczas specjalnego tajnego wydarzenia w Los Angeles, którzy anonimowo wyrazili spory entuzjazm wobec Apex Legends.

Według nieoficjalnych informacji Apex Legends powstało na zmodyfikowanej wersji silnika Source (tego samego, z którego korzystają Titanfall i Titanfall 2). Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One w modelu biznesowym free-to-play z opcjonalnymi mikrotransakcjami i lootboksami w stylu tych z gry Overwatch Blizzarda. Podczas zabawy na pojedynczej arenie znajdzie się 60 graczy, którzy będą mogli wystartować w maksymalnie 3-osobowych drużynach. W grze zabraknie Tytanów, ale za to otrzymamy masę bohaterów o unikalnych umiejętnościach.

Wszystko to już w nadchodzącym tygodniu. Dajcie znać, co o tym sądzicie.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.